MTÜ Jalgpalliklubi Tabasalu

Oleme Harku valla noorte esindusklubi.

Alates 2013 aastast korraldab Tabasalus jalgpallitegevust uus klubi, mis sisuliselt jätkab viimased 10 aastat Tabasalu Palliklubi poolt tehtut. Kuna Tabasalu jalgpallipoisid on viimastel aastatel olnud väga edukad, siis on hakanud see spordiala järsult populaarsust koguma. Paari aastaga on jalgpallipoiste ja tüdrukute arv Tabasalus kasvanud kordades ja ulatub juba üle 200.

  • Jalgpalliklubi Tabasalu MTÜ on asutatud 36 inimese (peamiselt lapsevanemad) poolt 23.11.2012
  • JK Tabasalu volinike koosolek koosneb 12 liikmest
  • JK Tabasalu juhatuse liikmeid on alates 2014 sügisest 3 (Indrek Anepaio, Riho Saksus ja Risto Sarapik)
  • JK Tabasalus treenivad poisid ja tüdrukud alates lasteaiast. Vanim vanusegrupp on 2002 aastal sündinud poisid ja tüdrukud.
  • JK Tabasalu näol ei ole tegemist kasumit taotleva organisatsiooniga. Finantseesmärkides lähtutakse klubi jätkusuutlikust arengust ja treeningute kõrgest kvaliteedist.

Harku valla koduklubi Järjepideva töö ja pühendumisega on JK Tabasalu välja teeninud auväärse koha tegutseda Harku valla koduklubina, mis kannab edasi meie valla identiteeti ja hoiab au sees kasvatada meie klubi jalgpalluritest viisakad ja hoolivad ühiskonna kodanikud. Eesti Jalgpalli Liidu litsentseeritud treenerid Kõikidel meie treeneritel on EJL poolt väljastatud treeneri litsentsid. Treenerite tööd koordineerib meie spordidirektor ja tunnustatud noortetreener Risto Sarapik, kes omab UEFA A kategooria litsentsi. Kvaliteetsed treeningvahendid Meie treeningvahenditeks on vaid kõrgetasemelised tooted, mis teevad treeningu mugavaks, turvaliseks ja mõnusaks mitte ainult treeneritele, vaid ka sportlastele. 

Küsi lisainfot info@tabasalujk.ee